KONST / Litografier / Färglitografier 15549204
nr 1554 9204
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 300 & 350-upplaga. Färglitografi, bildmått: 42x52 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 18:41:42
3/8 00:19:07
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist